H41K69BYA
MFR.Part #
H41K69BYA
JLCPCB Part #
C1412758
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS