CRGH2512F17R4
MFR.Part #
CRGH2512F17R4
JLCPCB Part #
C1705859
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS