SMW512RJT
MFR.Part #
SMW512RJT
JLCPCB Part #
C3991695
Description
-55℃~+200℃ 12Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS