CRGH2010J9M1
MFR.Part #
CRGH2010J9M1
JLCPCB Part #
C4271476
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS