CRGH2010J9R1
MFR.Part #
CRGH2010J9R1
JLCPCB Part #
C2135237
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS