CRGV2010J9M1
MFR.Part #
CRGV2010J9M1
JLCPCB Part #
C4267985
Description
-55℃~+125℃ 500mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS