CRGH2010J5M1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010J5M1
JLCPCB Part #
C2134714
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS