RC2010JK-07680KL
MFR.Part #
RC2010JK-07680KL
JLCPCB Part #
C4095842
Description
-55℃~+155℃ 680kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS