CRGH2010J91R
MFR.Part #
CRGH2010J91R
JLCPCB Part #
C2135010
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS