H4137KBZA
MFR.Part #
H4137KBZA
JLCPCB Part #
C1408901
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS