HV732HTTE9535F
MFR.Part #
HV732HTTE9535F
JLCPCB Part #
C4333235
Description
-55℃~+155℃ 500mW 95.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS