CRGH2010J11R
MFR.Part #
CRGH2010J11R
JLCPCB Part #
C2135238
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS