CRGH2010J4R3
MFR.Part #
CRGH2010J4R3
JLCPCB Part #
C2135251
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS