RK73H2HTTE7870F
MFR.Part #
RK73H2HTTE7870F
JLCPCB Part #
C2579837
Description
-55℃~+155℃ 750mW 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS