CRGH2010J3R3
MFR.Part #
CRGH2010J3R3
JLCPCB Part #
C2135274
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS