RW0S6BBR015FET
MFR.Part #
RW0S6BBR015FET
JLCPCB Part #
C4042102
Description
-55℃~+150℃ 15mΩ 600mW Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS