CRGH2010J6R2
MFR.Part #
CRGH2010J6R2
JLCPCB Part #
C2135272
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS