CPF0201B309RE1
MFR.Part #
CPF0201B309RE1
JLCPCB Part #
C4012371
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS