CRGH2010F9K09
MFR.Part #
CRGH2010F9K09
JLCPCB Part #
C2145886
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS