CRGH2010F3K09
MFR.Part #
CRGH2010F3K09
JLCPCB Part #
C2145873
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS