RA73F2A6K19BTD
MFR.Part #
RA73F2A6K19BTD
JLCPCB Part #
C4069627
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS