CRGH2010F90K9
MFR.Part #
CRGH2010F90K9
JLCPCB Part #
C2145589
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS