CRGH2010F9K53
MFR.Part #
CRGH2010F9K53
JLCPCB Part #
C2145829
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS