CRGH2010F86R6
MFR.Part #
CRGH2010F86R6
JLCPCB Part #
C2148025
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS