CRGH2010F866R
MFR.Part #
CRGH2010F866R
JLCPCB Part #
C4118094
Description
-55℃~+155℃ 1W 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS