CRGH2010F86K6
MFR.Part #
CRGH2010F86K6
JLCPCB Part #
C2145616
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS