CRGH2010F61K9
MFR.Part #
CRGH2010F61K9
JLCPCB Part #
C2145826
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS