CPF1206B1K4E1
MFR.Part #
CPF1206B1K4E1
JLCPCB Part #
C4240253
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS