HCL165J5K6CX
MFR.Part #
HCL165J5K6CX
Description
-80ppm/℃~+200ppm/℃ 100W 5.6kΩ Wirewound Resistor ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS