CRGH2010F16K9
MFR.Part #
CRGH2010F16K9
JLCPCB Part #
C2145496
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS