CRGH2010F374K
MFR.Part #
CRGH2010F374K
JLCPCB Part #
C6538179
Description
-55℃~+155℃ 1W 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS