ERJ-12SF16R2U
MFR.Part #
ERJ-12SF16R2U
JLCPCB Part #
C4118404
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS