CRGH2010F374R
MFR.Part #
CRGH2010F374R
JLCPCB Part #
C2145961
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 374Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS