SG73W2HTTE180K
MFR.Part #
SG73W2HTTE180K
JLCPCB Part #
C4208948
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS