CRGH2010F35K7
MFR.Part #
CRGH2010F35K7
JLCPCB Part #
C2145529
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 35.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS