CRGH2010F357K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010F357K
JLCPCB Part #
C2147023
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 357kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS