CRGH1206J75K
MFR.Part #
CRGH1206J75K
JLCPCB Part #
C2102927
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS