CRGH2010F3K57
MFR.Part #
CRGH2010F3K57
JLCPCB Part #
C2145779
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.57kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS