CRGH2010F35R7
MFR.Part #
CRGH2010F35R7
JLCPCB Part #
C4337304
Description
-55℃~+155℃ 1W 35.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS