CRGH2010F33K2
MFR.Part #
CRGH2010F33K2
JLCPCB Part #
C2145392
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS