SMW551RJT
MFR.Part #
SMW551RJT
JLCPCB Part #
C4280161
Description
-55℃~+200℃ 51Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS