CPF0402B147RE
MFR.Part #
CPF0402B147RE
JLCPCB Part #
C4316958
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS