CRGH2010F73K2
MFR.Part #
CRGH2010F73K2
JLCPCB Part #
C4204643
Description
-55℃~+155℃ 1W 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS