CRGH2010J3K0
MFR.Part #
CRGH2010J3K0
JLCPCB Part #
C2135143
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS