3503G2B7K5FTD
MFR.Part #
3503G2B7K5FTD
JLCPCB Part #
C6060405
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS