CRGS0603J3M3
MFR.Part #
CRGS0603J3M3
JLCPCB Part #
C2122152
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3MΩ 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS