CRGH2010F36R5
MFR.Part #
CRGH2010F36R5
JLCPCB Part #
C2146045
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 36.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS