CRGH2010F16R2
MFR.Part #
CRGH2010F16R2
JLCPCB Part #
C2147389
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS