CRGH2010F20K5
MFR.Part #
CRGH2010F20K5
JLCPCB Part #
C2145470
Description
-55℃~+155℃ 1W 20.5kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS