CRGH2010F154K
MFR.Part #
CRGH2010F154K
JLCPCB Part #
C4352226
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS